Sügisene olukord aias

Üldiselt hetkeolukorrast aias: Ootan kinoa(kinoa kasvatamine) õitsemist/ valmis saamist. Ei tea,kas ilm peab ja ikka saab valmis või mitte, aga lootused on mul kõrgele kruvitud🤩 Sest taimed nüüd aeglaselt värvuvad kollaseks, aga ma ei tea, kas nad peaks õitsema ka… Lugesin seda, et seemned on korjamiseks valmis, kui lehed ka ära kuivavad, selleni tundub ikka veel kõvasti aega olevat. Aga vaatame ja loodame, hoian teid asjade käiguga kursis.Kõrvits hullub, lõikasin otsad ära, muidu oleks terve metsa üle võtnud 😂 Aga üldiselt kõrvitsaid looma hakkas väga hilja.

img_8341
Kõrvits on kanade aeda otsaga jõudnud.

Suvikõrvits läks ka uuesti hulluks, hakkas meeletult kasvatama. Ühe taime peal 12 väikest kõrvitsat!!! Palavusega lõpetas täitsa õitsemise ära.Porgandid pean vist traktoriga välja tõmbama sügisel… Sest need kasvavad mul niii suureks. Aga pole hullu, lähevad talveks keldrisse, et neist järgmine aasta seemet saada.

IMG_8034
Need on harvendatud porgandid

Tomat Latah annab kõvasti saaki, aga vihm ajas tomatid kõik lõhki. 5 taime on ja me ei jõua seda tomatite saaki ise ära süüa. Stupice alles nüüd läks punaseks, ja pean ütlema, et selle tomati viljad on palju magusamad.

Väike potitomati taim, sort stupice
img_7909
Suured tomatilehed.
  • kartul teistmoodi õitseb ilusti. Ilusad lillad õied seal, sest alla on blue kongo. Mõne selle sordi esindaja võtsin ka üles ja oli väga maitsev! Ja lilla 😅 Ka keetes jäi lillaks, peale vaadates oli nagu ploom 😇
    IMG_8236
    Blue kongo õis

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.