Head kvaliteetsed seemned

Nagu ma osadele siin kunagi lubasin, siis olen valmis tellima Inglismaa lehelt realseeds.co.uk ühiselt seemneid. Kahjuks see aasta need kellegi kingikotti ei jõua aga aednikke võib üllatada igal ajal seemnetega 😀

Nendel said just enamus seemned kuivatatud, testitud ja pakitud. Kõige viimased seemned tulevad müüki alles jaanuaris. Kirjutan lühidalt miks ma neid eelistan.

 • Kasvatava, kuivatavad, testivad ja pakivad ise!!! ( mina pole väga paljusid lehti näinud kus seemne müüa ka ise kasvataks)
 • Mida nad ise ei jõua kasvatada kasvatavad koostöö partnerid- neil ka instragam i konto kus võimalus näha telgitaguseid.
 • KÕIK seemned on PÄRANDSORDI seemned- paljud on nemad päästnud hääbumisest.
 • Minul on nende seemnete idanemis protsent pea alati 100% !!
 • Pakendatud on kõik paberümbrikutesse, masin mis neid pakib on ehitatud 120 a tagasi.
 • Nad pakuvad ainult neid seemneid, mis nad ka ise heaks kiidavad.
 • Nad soovitavad korjata oma seemned!!! See ka nende üks moto, nad ei arva, et sa iga aasta peaks uuesti nende käest ostma vaid proovid ise korjata seemneid. Selleks on neil ka spetsiaalsed õpetused.
 • MAHE seemned. Nad ei kasuta kemikaale! Kõik seemned aga pole veel mahedana kirjas kuna paberi majadus võtab neil aega.

https://realseeds.co.uk

Vaadake ise ja valige!!! Seal on liiga palju seemneid ja minul läheb ka ikka kõvasti aega, et valida kõik seemned, mda vaja. Põhimõtteliselt telliks kõik mis seal on 😀

Ma ei ole ennem sellist ühis tellimust teinud nii, et ande andeks kui kõik võtab aega. Põhjus miks seda otse te ei saa teha on selles, et nad saadavad ainult inglismaa aadressidele. Minul olemas aadress ja lähen toon nad sealt ära jaanuari alguses.

Teeks siis sedasi, et paneks tellimused kinni 18 detsember. Kes selleks ajaks raha on ülekandnud ja soovist teada andnud, tellin seemned ära. Kes Hiiumaal ei ela neile lisandub ka post.

Mina tulen Inglismaalt tagasi 5 jaanuari aegu seemneid luban siis alles jaanuari 2. nädala aegu umbes. Õnneks kiiret veel pole külviaeg veel kaugel.

Inspiratsiooniks siin mu blogis siis kirjas eelmise aasta seemnete ostu kohta: Kogutud seemned. Peaks postituse tegema, mis mul nendest õnnestus ka. Hetkel aga koolitööd pooleli nii, et see peab natuke ootama.

https://realseeds.co.uk

Minge tuulake ja vaadake. Hind on võibolla natuke kallim aga tegelikult on seemneid pakis täitsa palju võrreldes, siin kaubanduses müüdavate pakkidega. Mina tõesti soovitan!!!

5 kommentaari “Head kvaliteetsed seemned

  1. Tere,
   Teie makse saabus liiga hilja kahjuks. Seemned olid juba tellitud ja ka kättesaadud. Tagasi makset ei teinud kohe, sest mul oli seemneid, mis jäid üle aga nüüd vaatasin üle ja neid ikka polnud mis te soovisite.
   kahjuks läks sedasi,
   Kõike head.

   Meeldib

 1. Item Name Quantity Price Total
  PeOs – Oskar Very Dwarf Early Pea (remove)
  1
  £2.35 £2.35
  PeCh – Charmette Early Dwarf Pea Petit-Pois Type (remove)
  1
  £2.72 £2.72
  PeRK – Rosakrone Semi-Dwarf Pea (remove)
  1
  £3.21 £3.21
  PeLL – Lord Leicester Tall Pea (remove)
  1
  £3.14 £3.14
  PeJy – Jessy Dwarf Sugar Snap Pea (remove)
  1
  £2.38 £2.38
  Subtotal £13.80

  Ei õnnestunud hästi tõmmise tegmine. Aga vahet pisab sellest.

  Meeldib

  1. Tere. Palun pange realseeds lehepeal need ostukorvi ja saatke ekraani tõmmis, siis saan kohe maksumuse arvutada seda kas emailile vôi fb hiiu permakultuur.

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.