Keskkonnasõbralikum hambapesu

toothbrush-desktop

Iga aasta lõpetab umbes miljard vaid korra kasutuses olnud hambapasta tuubi maailmameres või prügimäel. See fakt pole enam mingi uudis, aga see number kõlab endiselt pööraselt suurelt. Tundus iseenesestmõistetav selles osas midagi ette võtta.

Hambapesutabletid on päris loogiline lahendus – nagu harilik hambapasta miinus vänge keemia ja plast-tuub, pluss efektiivsed naturaalsed koostisosad, kasutusmugavus ja hea väljanägemine. Kõik see pakendatud taastäidetavasse klaaspurki. 

Others team

Teepuuõli+süsi ja piparmünt

Mina olen nüüd juba üle poole aasta kasutanud ainult hambapesu tablette. Tuleb tunnistada, et algus oli imelik ja harjumatu.

Greibimaitseline tuli sellises pakendis

Miks ma otsustasin neid proovida oli mitu põhjust:

1. Mu suu ei kannata tava hambapastasid ( colgade, blendamed jne..). Kui nõks liiga kaua pesen, siis koorub suu limaskest järgmiseks hommikuks. See ei ole valus, küll aga ebameeldiv.

2. Püüan leida ja käituda keskkonnasõbralikumalt. Hambapesu tabletid tulevad kas klaasist pakendis või taastäitena paberkotikeses. Minema ei pea midagi viskama, kui on otsas.

Mina olen kasutanud nende valikust piparmündi, teepuuõli +süsi ja greibi maitselist. Piparmünt kõige klassikalisem. Teepuuõli +süsi mõnus, kerge teepuuõli tunne jääb suhu. Greibi oma väga huvitav. Peale pesu värske aga kerge mõru mekk jääb suhu.

Mida sisaldab

Minu 6 aastasele tütrele meeldib ka neid kasutada. Algul ta katsetas niisama aga nüüd kasutab ainult neid kuigi tal on olemas ka oma hambapastasid. See on suur võit, sest oma hambapasta tuube tühjendas ta suhteliselt usinasti. Seda pigem igalepoole mujale kui hambaharja peale. Ma ei ole teda kunagi sundinud neid tablette kasutama, vaid hakkas ise.

Kes tahab katsetada minu sõbrana, siis link on SIIN .

Negatiivse küljepealt vist ainuke miinus nende koduleht. See ei tööta veel väga hästi, küll ei saa pakiautomaati sisestada, siis teised väiksed viperused. Ma arvan, et saavad ka selle varsti kontrolli alla.

Võimalik osta kõik 4 maitset korraga.

Ei ole keegi mind sponsoreerinud ega midagi, lihtsalt tahtsin jagada ühte head asja.

Greibi omad

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.